EVISTA DESIGN je můj sen, co se stal realitou

Při práci se dřevem se cítím absolutně šťastná. Tento pocit se odráží v každém mém projektu, v každém díle. Mám schopnost opracovat dřevo, vyzdvihnout jeho krásu, byť skrytou, a umím z nedokonalosti vytvořit dokonalé dílo. KAŽDÁ MÁ PRÁCE JE JEDINEČNÁ, STĚJNĚ JAKO KAŽDÝ KUS DŘEVA, SE KTERÝM PRACUJI.  Dřevo občas kombinuji se sklem či kovanými prvky. 

Ke každému kusu dřeva, který se rozhodnu přetvořit, přistupuji s obrovskou pokorou. Materiál, se kterým pracuji, pochází ze stromů, co jsou desítky i stovky let staré a žily si tu svým životem. Každá "nedokonalost" takového dřeva je pro mě naprosto dokonalá a já ji během své práce vyzdvihnu a zúročím v konečné podobě díla. UPCYKLUJI DŘEVO A TVOŘÍM JEDINEČNÝ DESIGN. VÝSLEDKEM JSOU NEJEN VELKÉ INTERIÉROVÉ A EXTERIÉROVÉ SOLITÉRY, ALE RÁDA VYRÁBÍM I INTERIÉROVÉ DOPLŃKY A ORIGINÁLNÍ KUSY NÁBYTKU. Máte jedinečný prostor a chcete ho doplnit jedinečným designovým prvkem? Moc se těším na spolupráci s Vámi. 

Při své práci používám motorovou pilu, různé brusky a dláta, a taková práce vyžaduje naprostou soustředěnost. I když je to fyzicky mnohdy velice náročné, zároveň ale i úžasný relax. 

Názvy děl nejsou nahodilá, ale mají hlubší význam. Všechny názvy jsou životní hodnoty, které jsou pro mě osobně velice důležité.

Tvořit svá vlastní díla, podle svých představ, je splněným snem.