EVISTA DESIGN je můj sen, co se stal realitou

Při práci se dřevem se cítím absolutně šťastná. Mám schopnost opracovat dřevo, vyzdvihnout jeho krásu, byť skrytou, a umím z nedokonalosti vytvořit dokonalé dílo. KAŽDÁ MÁ PRÁCE JE JEDINEČNÁ, STĚJNĚ JAKO KAŽDÝ KUS DŘEVA, SE KTERÝM PRACUJI.  Dřevo občas kombinuji se sklem či kovanými prvky. 

UPCYKLUJI DŘEVO A TVOŘÍM JEDINEČNÝ DESIGN. VÝSLEDKEM JSOU NEJEN VELKÉ INTERIÉROVÉ A EXTERIÉROVÉ SOLITÉRY, ALE RÁDA VYRÁBÍM I INTERIÉROVÉ DOPLŃKY, ORIGINÁLNÍ KUSY NÁBYTKU, ALE I DROBNÉ SVÍCNY. Máte prostor, který chcete doplnit jedinečným designovým prvkem? Moc se těším na spolupráci s Vámi. 

Eternal Beauty v časopisu DŮM A ZAHRADA 04/22

Mám velkou radost vidět svůj robustní třešňový solitér v časopise Dům a zahrada. Název tohoto díla je Eternal Beauty - Věčná krása. Tato přes dva metry velká robustní kráska pochází z Ohnišova u Nového Města nad Metují. Více informací o díle naleznete zde 

23.3.2022 vysílání ČT1, pořad SAMA DOMA

Měla jsem možnost zúčastnit se živého vysílání pro českou televizi v pořadu Sama doma dne 23.3.2022. Byl to pro mě úžasný zážitek, setkání s novými zajímavými lidmi a viděla jsem jak funguje natáčení živého vysílání. Reportáž o mně můžete shlédnout zde

 NA CHALUPĚ S TEREZOU BEBAROVOU 04/22

Paní novinářka Marcela Škardová o mně a mé práci píše v dubnovém čísle časopisu. Časopis najdete zde

Receptář Speciál 03-05/23

O mé práci napsala článek paní novinářka Hana Halfarová, takže pokud si chcete přečíst, proč motorové pily :-), tak si zajděte do trafiky a kupte si mě :-)

KREATIV časopis 9/2023

Úžasný časopis a já jsem moc ráda, že v tomto čísle vyšel článek i o mém tvoření. 

časopis Receptář 1/2023

V jarním speciálu Receptáře si o mém tvoření můžete přečíst. 

Dům a zahrada 1/23

V časopise Dům a zahrada vyšel článek o společném tvoření s Pavlínou Pecko, mozaikářkou, co se přes 20 let věnuje recyklaci a upcyklaci porcelánu a společně jsem vytvořily kolekci SYNERGIE, spojení dřeva a porcelánu. Upcyklace nám oběma dává velký smysl.