EVISTA DESIGN je můj sen, co se stal realitou

Při práci se dřevem se cítím absolutně šťastná. Mám schopnost opracovat dřevo, vyzdvihnout jeho krásu, byť skrytou, a umím z nedokonalosti vytvořit dokonalé dílo. KAŽDÁ MÁ PRÁCE JE JEDINEČNÁ, STĚJNĚ JAKO KAŽDÝ KUS DŘEVA, SE KTERÝM PRACUJI.  Dřevo občas kombinuji se sklem či kovanými prvky. 

UPCYKLUJI DŘEVO A TVOŘÍM JEDINEČNÝ DESIGN. VÝSLEDKEM JSOU NEJEN VELKÉ INTERIÉROVÉ A EXTERIÉROVÉ SOLITÉRY, ALE RÁDA VYRÁBÍM I INTERIÉROVÉ DOPLŃKY A ORIGINÁLNÍ KUSY NÁBYTKU. Máte prostor, který chcete doplnit jedinečným designovým prvkem? Moc se těším na spolupráci s Vámi. 

Eternal Beauty v časopisu DŮM A ZAHRADA 04/22

Mám velkou radost vidět svůj robustní třešňový solitér v časopise Dům a zahrada. Název tohoto díla je Eternal Beauty - Věčná krása. Tato přes dva metry velká robustní kráska pochází z Ohnišova u Nového Města nad Metují. Více informací o díle naleznete zde 

23.3.2022 vysílání ČT1, pořad SAMA DOMA

Měla jsem možnost zúčastnit se živého vysílání pro českou televizi v pořadu Sama doma dne 23.3.2022. Byl to pro mě úžasný zážitek, setkání s novými zajímavými lidmi a viděla jsem jak funguje natáčení živého vysílání. Reportáž o mně můžete shlédnout zde

 NA CHALUPĚ S TEREZOU BEBAROVOU 04/22

Paní novinářka Marcela Škardová o mně a mé práci píše v dubnovém čísle časopisu. Časopis najdete zde

Receptář Speciál 03-05/23

O mé práci napsala článek paní novinářka Hana Halfarová, takže pokud si chcete přečíst proč motorové pily :-), tak si zajděte do trafiky a kupte si mě :-)

KREATIV časopis 9/2023

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est.

Eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem ut enim ad minima veniam.