EVISTA DESIGN je můj sen co se stal realitou

Při práci se dřevem se cítím absolutně šťastná. Tento pocit se odráží v každém mém projektu, v každé mé práci. Mám schopnost opracovat dřevo, vyzdvihnout jeho krásu, byť skrytou, a umím z nedokonalosti dřeva vytvořit dokonalé dílo. Každá má práce je jedinečná, stejně jako každý kus dřeva, se kterým pracuji.

Ke každému kusu dřeva, který se rozhodnu přetvořit, přistupuji s obrovskou pokorou. Materiál, se kterým pracuji pochází ze stromů, co jsou desítky i stovky let staré a žili si tu svým životem. Já během jejich opracování vidím, jak zdravý a relativně jednoduchý život každý strom měl, nebo naopak, jak bolestivá a tvrdá byla jeho cesta. Pak každá "nedokonalost" takového dřeva je naprosto dokonalá a já ji během své práce vyzdvihnu a zúročím v konečné podobě díla. UPCYKLUJI DŘEVO A TVOŘÍM JEDINEČNÝ DESIGN. TVOŘÍM NEJEN INTERIÉROVÉ ALE I EXTERIÉROVÉ SOLITÉRY.

Při své práci pracuji s motorovou pilou, různými bruskami a dláty, a taková práce vyžaduje naprostou soustředěnost. I když je to fyzicky mnohdy velice náročná práce, pro mě je to úžasný relax. 

Názvy mých děl nejsou nahodilá, ale mají pro mě hlubší význam a všechny názvy jsou vlastně životní hodnoty, které jsou pro mě osobně velice důležité.

Tvořit svá vlastní díla, podle svých představ, je pro mě splněným snem.