EVISTA DESIGN je můj sen co se stal realitou

Při práci se dřevem se cítím absolutně šťastná. Tento pocit se odráží v každém mém projektu, v každé mé práci. Mám schopnost opracovat dřevo, vyzdvihnout jeho krásu, byť skrytou, a umím z nedokonalosti dřeva vytvořit dokonalé dílo. KAŽDÁ MÁ PRÁCE JE JEDINEČNÁ, STĚJNĚ JAKO KAŽDÝ KUS DŘEVA, SE KTERÝM PRACUJI.  Dřevo občas kombinuji se sklem či kovanými prvky. 

Ke každému kusu dřeva, který se rozhodnu přetvořit, přistupuji s obrovskou pokorou. Materiál, se kterým pracuji pochází ze stromů, co jsou desítky i stovky let staré a žili si tu svým životem. Každá "nedokonalost" takového dřeva je pro mě naprosto dokonalá a já ji během své práce vyzdvihnu a zúročím v konečné podobě díla. UPCYKLUJI DŘEVO A TVOŘÍM JEDINEČNÝ DESIGN. TVOŘÍM NEJEN VELKÉ INTERIÉROVÉ A EXTERIÉROVÉ SOLITÉRY, ALE RÁDA TVOŘÍM I INTERIÉROVÉ DOPLŃKY A ORIGINÁLNÍ KUSY NÁBYTKU. Máte jedinečný prostor a chcete ho doplnit jedinečným designovým prvkem? Moc se těším na spolupráci s Vámi. 

Při své práci pracuji s motorovou pilou, různými bruskami a dláty, a taková práce vyžaduje naprostou soustředěnost. I když je to fyzicky mnohdy velice náročná práce, pro mě je to úžasný relax. 

Názvy mých děl nejsou nahodilá, ale mají pro mě hlubší význam. Všechny názvy jsou životní hodnoty, které jsou pro mě osobně velice důležité.

Tvořit svá vlastní díla, podle svých představ, je pro mě splněným snem.