EVISTA DESIGN je můj sen, co se stal realitou

Při práci se dřevem se cítím absolutně šťastná. Tento pocit se odráží v každém mém projektu, v každém díle. Mám schopnost opracovat dřevo, vyzdvihnout jeho krásu, byť skrytou, a umím z nedokonalosti vytvořit dokonalé dílo. KAŽDÁ MÁ PRÁCE JE JEDINEČNÁ, STĚJNĚ JAKO KAŽDÝ KUS DŘEVA, SE KTERÝM PRACUJI.  Dřevo občas kombinuji se sklem či kovanými prvky. 

Ke každému kusu dřeva, který se rozhodnu přetvořit, přistupuji s obrovskou pokorou. Materiál, se kterým pracuji, pochází ze stromů, co jsou desítky i stovky let staré a žily si tu svým životem. Každá "nedokonalost" takového dřeva je pro mě naprosto dokonalá a já ji během své práce vyzdvihnu a zúročím v konečné podobě díla. UPCYKLUJI DŘEVO A TVOŘÍM JEDINEČNÝ DESIGN. VÝSLEDKEM JSOU NEJEN VELKÉ INTERIÉROVÉ A EXTERIÉROVÉ SOLITÉRY, ALE RÁDA VYRÁBÍM I INTERIÉROVÉ DOPLŃKY A ORIGINÁLNÍ KUSY NÁBYTKU. Máte jedinečný prostor a chcete ho doplnit jedinečným designovým prvkem? Moc se těším na spolupráci s Vámi. 

Při své práci používám motorovou pilu, různé brusky a dláta, a taková práce vyžaduje naprostou soustředěnost. I když je to fyzicky mnohdy velice náročné, zároveň ale i úžasný relax. 

Názvy děl nejsou nahodilá, ale mají hlubší význam. Všechny názvy jsou životní hodnoty, které jsou pro mě osobně velice důležité.

Tvořit svá vlastní díla, podle svých představ, je splněným snem.

Eternal Beauty v časopisu DŮM A ZAHRADA 04/22

Mám velkou radost vidět svůj robustní třešňový solitér v časopise Dům a zahrada. Název tohoto díla je Eternal Beauty - Věčná krása. Tato přes dva metry velká robustní kráska pochází z Ohnišova u Nového Města nad Metují. Více informací o díle naleznete zde 

23.3.2022 vysílání ČT1, pořad SAMA DOMA

Měla jsem možnost zúčastnit se živého vysílání pro českou televizi v pořadu Sama doma dne 23.3.2022. Byl to pro mě úžasný zážitek, setkání s novými zajímavými lidmi a viděla jsem jak funguje natáčení živého vysílání. Reportáž o mně můžete shlédnout zde

V dubnovém čísle časopisu NA CHAPUPĚ S TEREZOU BEBAROVOU

Paní novinářka Marcela Škardová o mně a mé práci píše v dubnovém čísle časopisu. Časopis najdete zde