A je tu další akce ...tentokrát  řemeslné trhy Beroun, které se letos konají 13.-14.5. Letošní téma trhů je DŘEVĚNÁ PLASTIKA...tak to vypadá, že je to to pravé místo pro mě :-)

Na prodej bude moje kolekce HOME DECO

SYNERGIE 

a několik plastik z mých UMĚLECKÝCH DĚL 

Moc se na Vás těším. 

Tuto neděli přijedu do Amenity Resortu Orlické hory se svým projektem ŽIVOT STROMU a budu s dětmi tvořit. Poté  si venku v prostoru hotelu říznu, abyste viděli, jak vznikají moje plastiky.  Srdečně Vás zvu tuto neděli 30.4. do hotelu Amenity Hotel a Resort Orlické hory . Více informací zde  


Minulý týden v sobotu nám počasí přálo a moc jsme si to užili. Milí lidé, skvělá atmosféra a úžasné počasí. Celou akci zachytil martinkabrt.cz. Mrkněte zde.

2.4. proběhla vernisáž v Pasáži českého designu v prostorách ČNB, Na Příkopech 24, Praha 1. . Představili jsme kolekci SYNERGIE, interiérové doplňky ze dřeva, doplněné mozaikou z porcelánu od Pavlíny Pecko. VŠECHNY EXPONÁTY JSOU PRODEJNÍ,  v případě zájmu nás kontaktujte na tel.: 731684028, nebo napište na mail:  evista75@gmail.com. Vše postupně fotím a během dubna doplním zde. 

V březnu 22. jsem se zúčastnila krásné benefiční aukce Lemniskáta - život bez bariér, o.p.s . Prostory gotického sálu Novoměstské radnice zaplnila řada skvělých lidí, kteří chráněnou dílnu přišli podpořit. Večerem provázel Jaroslav Dušek, který již tak milý večer doplnil svou neutichající energií a moji plastiku NOVÝ POČÁTEK, kterou jsem do aukce darovala sám vydražil :-)  Celý článek o benefici zde