Vytvořila jsem limitovanou edici svíček ze sojového vosku, obohacenou esenciálními oleji. Po dohoření svíčky Vám vznikne miska na cokoliv. 

Kompletní nabídku svíček najdete ZDE. 


15.7. proběhl v zahradní kavárně Trees v Červeném Kostelci křest vodní kaskády, kterou jsem vyřezala z letitého dubu. Kaskáda má bez mála 8metrů a já doufám, že bude dělat radost nejen dětem, ale i dospělým. 

Na fotky z akce se můžete podívat zde: 

https://trees.smugmug.com/Ze-%C5%BEivota-Treesu/K%C5%99est-vodn%C3%AD-kask%C3%A1dy/Chtěli byste si na živo prohlédnout  nebo koupit moje větší interiérové plastiky a sochy? V úžasném prostoru Amenity Hotelu a Resortu Orlické hory v Deštné jsou všechna díla, co jsou aktuálně k prodeji. V případě zájmu mě prosím kontaktujte telefonicky nebo mailem, osobně dořešíme dopravu a ostatní detaily. Ceny všech plastik najdete ZDE.

V krásném prostředí zahradní kavárny Trees v Červeném Kostelci jsou k prodeji mé zahradní plastiky a interierové doplňky. Ceny jsou v mém obchodě ZDE na webu, nebo přímo na prodejně v Červeném Kostelci. 

Interiérové doplňky kolekce SYNERGIE můžete naživo vidět a zakoupit v úžasných prostorách restaurace My Coffee na Praze 1.

Květnové  řemeslné trhy Beroun, které se letos konaly 13.-14.5. byly úžasné. Počasí vyšlo parádně a moc jsme si to užila. 


Tuto neděli přijedu do Amenity Resortu Orlické hory se svým projektem ŽIVOT STROMU a budu s dětmi tvořit. Poté  si venku v prostoru hotelu říznu, abyste viděli, jak vznikají moje plastiky.  Srdečně Vás zvu tuto neděli 30.4. do hotelu Amenity Hotel a Resort Orlické hory . Více informací zde  


Minulý týden v sobotu nám počasí přálo a moc jsme si to užili. Milí lidé, skvělá atmosféra a úžasné počasí. Celou akci zachytil martinkabrt.cz. Mrkněte zde.

2.4. proběhla vernisáž v Pasáži českého designu v prostorách ČNB, Na Příkopech 24, Praha 1. . Představili jsme kolekci SYNERGIE, interiérové doplňky ze dřeva, doplněné mozaikou z porcelánu od Pavlíny Pecko. VŠECHNY EXPONÁTY JSOU PRODEJNÍ,  v případě zájmu nás kontaktujte na tel.: 731684028, nebo napište na mail:  evista75@gmail.com. Vše postupně fotím a během dubna doplním zde. 

V březnu 22. jsem se zúčastnila krásné benefiční aukce Lemniskáta - život bez bariér, o.p.s . Prostory gotického sálu Novoměstské radnice zaplnila řada skvělých lidí, kteří chráněnou dílnu přišli podpořit. Večerem provázel Jaroslav Dušek, který již tak milý večer doplnil svou neutichající energií a moji plastiku NOVÝ POČÁTEK, kterou jsem do aukce darovala sám vydražil :-)  Celý článek o benefici zde